Zapraszamy na wystawę

– Zoriana Tuszakowska

– Małgorzata Wójcik

– Oksana Zrada

W dniu 16.06.2014 r. została przyznana Nagroda im. J. Warchałowskiego w kategorii: architektura krajobrazu. Tematem konkursu było hasło „Wspólnota demokracji – wspólnota wolności”. Celem organizacji konkursu i wystawy było wyłonienie najciekawszych rozwiązań projektowych w zakresie kreowania przestrzeni towarzyszących wysokiej rangi obiektom użyteczności publicznej.

Prace zwycięskie zostały wyłonione w wyniku konkursu na „Koncepcję zagospodarowania patio gmachu głównego MSZ przy Al. J. Ch. Szucha 23 w Warszawie”. Wydarzenie to było przedsięwzięciem skierowanym do studentów 3 roku studiów stacjonarnych na stopniu inżynierskim na kierunku architektura krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i realizowane w ramach przedmiotu: Projektowanie i budowa obiektów architektury krajobrazu w Katedrze Architektury Krajobrazu WOBiAK.

Zespół prowadzących:

dr inż. Elżbieta Myjak-Sokołowska – koordynator zadania