Patronat Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu

poniedziałek 19.10.2015

Objęcie patronatem klasy technikum w zawodzie technik ogrodnik przez Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi podpisano 13.10.2015r.porozumienie w sprawie objęcia patronatem klasy technikum w zawodzie technik ogrodnik. Celem patronatu jest umożliwienie uczniom pogłębiania zainteresowań dotyczących nauk przyrodniczych, ogrodniczych oraz rozpropagowania oferty naukowo dydaktycznej wydziału. Szczegółowy program będzie na bieżąco ustalany z dziekanem WOBiAK.

DSCF2699 DSCF2696

Porozumienie podpisała dyrektor CKZiU Danuta Borowiec, przedstawiciel starosty powiatu grójeckiego i dziekan WOBiAK K. Niemirowicz-Szczytt. W uroczystości uczestniczył kierownik Katedry Sadownictwa prof. K. Tomala i dr K. Kowalczyk z Katedry Roślin Warzywnych i Leczniczych.